19 اردیبهشت 1397

نمایشگاه فرهنگی و هنری سپهر با رویکرد قرآنی

مولف: اشکان آقاعلی   /  دسته: دسته بندی نشده   /  رتبه دهید:
2/5

پوشش خبری گشترده ی « نمایشگاه فرهنگی و هنری سپهر با رویکرد قرآنی‌‌ » و « نمایشگاه آثار نقاشی دانش آموزان سپهر » از طرف خبرگزاری های مختلف با متن ذیل :
 
 

 نمایشگاه نقاشی دانش آموزان مدارس سپهر با عنوان " شهر من ..." عصر روز یکشنبه 16 اردیبهشت ماه با حضور جمع کثیری از علاقمندان و همچنین مسئولین آموزش و پرورش در نگارخانه فرهنگسرای ملل واقع در بوستان قیطریه افتتاح گردید.

در آئین افتتاح این نمایشگاه منوچهر ناصرالملکی رئیس مؤسسه فرهنگی سپهر معرفت با تشریح اهداف برگزاری این رویداد هنری بیان داشت: در مجموعه مدارس سپهر " هنر " یک رویکرد مهم و نگاهی جدی محسوب می شود، به گونه ای که امسال دانش آموزان سپهر توانستند بیش از دویست و پنجاه رتبه برگزیده منطقه ای، استانی و کشوری کسب نمایند.

وی با ذکر این نکته که تربیت نسل آینده ساز از مقطع دبستان باید آغاز شود عنوان نمود نجات انسان در شرایط بحرانی موجود که طبیعت، امنیت و زندگی مطلوب روی خوشی نشان نمی دهد می بایست با توسعه فرهنگ نگهداشت محیط زیست و آرامش و لطافت روح به عنوان موضوعی مهم در صلح و دنیای عاری از خشنونت مد نظر قرار گرفته، به زبان هنر ترویج گردد.

او از دانش آموزان هنرمند سپهری خواست برای رسیدن به زندگی سالم و دستیابی به موفقیت در کنار علم آموزی به پرورش استعدادهای هنری خود توجه ویژه ای داشته باشند.

رئیس مؤسسه فرهنگی سپهر معرفت اولیای فرهنگ مدار و هنر دوست دانش آموزان سپهر را سرمایه و انگیزه اصلی موفقیت های هنری این مجموعه دانست و از همه کسانی که در برپایی این نمایشگاه تلاش نمودند تقدیر کرد.

در پایان به مربیان هنر و دانش آموزانی که آثار زیبای خود را به معرض دید عموم گذاشته اند لوح یادبود و هدایایی اهداء شد.

لازم به ذکر است که این نمایشگاه تا 19 اردیبهشت هر روز از ساعت 9 الی 20 برای بازدید علاقمندان دائر می باشد.

 
 
برای مشاهده ی عکس ها بر روی لینک های زیر کلیک کنید :
 
 
 

[ اطلاعات بیشتر ...]

تعداد مشاهده (167)       نظرات (0)

نظرات کاربران درباره خبر "نمایشگاه فرهنگی و هنری سپهر با رویکرد قرآنی"


نظرتان را بیان کنید

نام:
پست الکترونیکی:
نظر:
کد بالا را در محل مربوطه وارد نمایید